TECHNIKUM NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 II miejsce w konkursie "Najsprawniejszy w zawodzie" - E. Luzeńczyk i S. Szymańska (III w) w kategorii kucharz - 2019

II miejscu w konkursie "Najsprawniejszy w zawodzie" - A. Parszewski (III bm) w kategorii mechanik pojazdów samochodowych -2019

II miejsce na IV Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy OHP - G. Gil, Sz. Piotrowski (I fks) - 2018

II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim - M. Pomykała (II fk) - 2018

II miejsce w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej: WIEM, CO ZROBIĆ, GDY... - K. Juszyński, J. Młynarczyk i P. Stępień (I w) -2018

II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Koneckiego - K. Mularczyk (I ms),  D. Sarba (II w) - 2017

I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Flora w obiektywie”, P. Kucharski (III TB) - 2017

III miejsce na  I Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Tomaszowie Mazowieckim - Ż. Jaros (III fw) - 2017

Wyróżnienie M. Arcab VI Regionalny Konkurs Fryzjersko - Kosmetyczny

II miejsce konkurs Zanurzeni w przyrodzie  XIII edycja -  III TBF P. Kucharski

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Koneckiego - M. Brzeziński (III TB), M. Dziurdź (IV TB),  A. Grzegorczyk  (I fw), B. Jędrzejczyk (III TB), K. Kochel (I fw), P. Mendygrał (III wfs), A. Orzeł (IV TB) i D. Pacak (III TB) w 2016.

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sprawny w zawodzie - bezpieczny w pracy” w zawodzie kucharz - J. Bańburska i E. Organka (klasa III kw) w 2016.

III miejsce, w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców  o Puchar Starosty - R. Majewski (klasa II w) i A. Orzeł (IV TB) w 2016.

III miejsce na etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu „Szkoła zawodowa – mój wybór” w kategorii praca pisemna - J. Bańburska (klasa II kw) w 2015.

III miejsce w etapie regionalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy pod hasłem: „Bezpiecznie od startu” dla uczniów z zakładów rzemieślniczych województwa świętokrzyskiego (Jolanta Bańburska - II kw) w 2015.

III miejsce na III Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim – K. Arcab – IV TF (modelka P. Kos) oraz nagroda publiczności – S. Szewczyk (modelka D. Hamera) w 2014 roku.

Wyróżnienie na etapie ogólnopolskim VII Dorocznego Europejskiego Konkursu na Najlepszy Esej z Dziedziny Genetyki dla uczniów szkół średnich -  S. Mazur  (III TBF) w 2014 roku.

Wyróżnienie dla A. Janikiewicza III fm w ogólnopolskim konkursie na komiks historyczny "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w Warszawie w 2014r.

I i II miejsce (J. Bańburska – I kucharz oraz A. Purtak – II mk) w regionalnym etapie XIV Ogólnopolskiego Konkursu o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych z województwa świętokrzyskiego „Bezpiecznie od startu” w Kielcach,  w 2014 roku.

III miejsce w II etapie Wojewódzkiego Konkursu „Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy”  w Skarżysku Kamiennej, w kategorii mechanik pojazdów samochodowych - K. Bednarczyk i M. Jarzyński (III ms) w 2014 roku.

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej  o Puchar Starosty Koneckiego.
W skład drużyny weszli: M. Jedynak, P. Kuleta, S. Patynowski, Sz. Sipika, P. Wróbel  (IV TB), M. Jakubowski  (II w), M. Brzeziński, B. Jędrzejczyk i R. Kmiecik  (I TB), M. Dziurdź  (II TB), K. Stepień (III msw), P. Czmoch i J. Kowalczyk (II mk) W 2014 roku.

III miejsce w XIV Powiatowym Turnieju Koszykówki dla Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Koneckiego w 2013 roku (M. Błądek, B. Jędrzejczyk, K. Kapusta, M. Kubicki, P. Mendygrał, M. Połeć, P. Słoka oraz Ł. Snochowski)

III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Końskich w 2013 roku - W. Ocetek (III TF)

III miejsce w III Regionalnym Konkursie Technik Charakteryzatorskich w Ostrowcu w 2013 roku - K. Arcab (III TF)

III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Sprawny w Zawodzie – Bezpieczny w Pracy w Dobieszkowie koło Łodzi w 2013 roku -  M. Deperas (II kucharz)

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Koneckiego w 2013r.
Skład drużyny: M. Jakubowski i M. Majchrzak (I w), D. Pacak i A. Orzeł (I TB), K. Jaworski i K. Słowiński (II TB), P. Świercz (III ms), T. Fidor, D. Krawczyk, P. Krawczyk i P. Wróbel (III TB), M. Mendygrał, M. Sinkiewicz i K. Stępień (II w), M. Kosiorek i P. Słoka (II ms), K. Arcab, K. Dajer, S. Supierz, H. Śliwiński i K. Urbańczyk (IV TB).

I, II i III miejsce (z wiedzy BHP) w rejonowym etapie konkursu "Sprawni w zawodzie" M. Deperas (II ks), A. Grzegorczyk i M. Mendygrał (III m) w roku 2013

III miejsce XII Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Koneckiego O. Opala (III ms) i K. Stępień (II ms)
w 2013 roku.

II i III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Młodzieży OHP w Skarżysku – Kamiennej. ( K. Stępień z II msw, O. Opala z III ms) w 2012 roku.

III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie OHP „Sprawny w zawodzie” w Pasłęku. (K. Gworek i N. Wierzbicki klasa III murarz)

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Bezpieczeństwo w Pracy i Odpowiedzialność w Szkole” (M. Deperas I ks)

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie OHP „Sprawny w zawodzie” w Starachowicach. (K. Gworek i N. Wierzbicki z klasy III murarz)

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Starosty Koneckiego ( drużyna chłopców w składzie: M. Jedynak, P. Kuleta, S. Patynowski, Sz. Sipika, P. Wróbel z II TB,  M. Adamczyk, D. Dajer i S. Supierz z III TB, A. Banasik, D. Dajer i A. Maciejewski z IV TB oraz O. Opala z II ms) w 2012 roku.

I i III miejsce w I Regionalnym Konkursie Fryzjersko - Kosmetycznym „ Fryzury jesienne wiatrem czesane” w Ostrowcu Świętokrzyskim ( I. Bieniek i M. Lisiewska) w 2011 roku.

W roku szkolnym 2010/11 49 uczniów oddało honorowo w ramach akcji  „Młoda krew ratuje życie” łącznie ponad 22 litry krwi.

I miejsce drużynowo w I Regionalnym Konkursie Fryzjersko - Kosmetycznym „ Fryzury jesienne wiatrem czesane” w Ostrowcu Świętokrzyskim (I. Bieniek, M. Lisiewska, A. Słodkowska, I. Tomczyk) w 2011 roku

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Szukamy rady na odpady ( M. Sochacka)  w 2010 roku.

107 osób oddało 48,15 l krwi w dwóch akcjach: Młoda krew ratuje życie oraz Motoserce w 2010 roku.

Wyróżnienie w konkursie multimedialnym Katyń 1940 (K.Szewczyk III klasa technikum) w 2010

I miejsce  w  organizowanym  przez  naszą  szkołę  Powiatowym  Turnieju  Piłki  Nożnej  o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2010r.  

II miejsce w zawodach  rejonowych  Sprawni jak żołnierze  ( M. Kaps, D.Mularczyk, A. Zelga)  w  2010 roku. 

II miejsce  w  Powiatowym  Turnieju  Piłki Siatkowej o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2010 roku. (drużyna chłopców). 

III miejsce  w  Powiatowym  Turnieju  Piłki Siatkowej o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2010 roku. (drużyna dziewcząt). 

Zakwalifikowanie się do udziału w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej  ( M. Lisowski – II TOŚ, M. Kowalik – II TOŚ) w marcu 2010.

I  miejsce   w  Powiatowym  Turnieju  Tenisa  Stołowego  Szkół  Ponadgimnazjalnych  o  Puchar  Starosty  Koneckiego ( Sz. Tutak, P.  Kucharski)  w 2010 roku.  

VI  miejsce  w  Okręgowych  Zawodach  XXII  Olimpiady  Wiedzy  i  Umiejętności  Budowlanych w  Wieluniu dla  zespołu ( D. Bracik, K. Brot, D. Telecki)  w  2009 roku. 

I  miejsce  w  Powiatowym  Turnieju  Tenisa  Stołowego  Szkół  Ponadgimnazjalnych  o  Puchar  Starosty  Koneckiego ( S. Tutak, P. Kucharski)  w  2009 roku. 

43  osoby  oddały  krew  w  akcji  Motoserce  w  2009 roku. 

II  miejsce  w  organizowanym  przez  naszą  szkołę  Powiatowym  Turnieju  Piłki  Nożnej  o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2009 roku.  

II  miejsce  dla  drużyny w  Powiatowym  Turnieju  Piłki  Siatkowej  w  2009 roku.

III  miejsce  w zawodach  rejonowych  Sprawni jak żołnierze  ( M. Kaps, M. Duliba, A. Zelga)  w  2008 roku. 

I  miejsce  w  Powiatowym  Konkursie  Ichtiologicznym ( M. Tkaczyk) w 2008 roku. 

II  miejsce  na  szczeblu  wojewódzkim  w  VIII  Krajowym  Konkursie  Wiedzy  BHP  pod  hasłem  Uczę  się  i  pracuję  bezpiecznie  ( M. Kania )  w  2008 roku. 

I  miejsce  w  Powiatowym  Sympozjum  Ekologicznym  w  Stąporkowie ( W. Krakowiak, M. Tkaczyk )  w  2008 roku. 

III  miejsce  chłopców  w  Rejonowych  Zawodach  Sportowo-Obronnych Sprawni jak żołnierze  o  Puchar  Starosty  w  2008 roku. 

III  miejsce  w  konkursie  dla  szkół  ponadgimnazjalnych  pod  hasłem  Moja  mała  ojczyzna ( M. Kowalik, P. Karbownik )  w  2008  roku. 

II  miejsce  w  kategorii  16-18 lat  Wojewódzkiego  konkursu  plastycznego  pod  nazwą  Piękna  przyroda- zdrowy  świat ( U. Golańska )  w  2008  roku. 

III  miejsce  w  Ogólnopolskim  Konkursie  Wiedzy  o  Zasadach  Bezpieczeństwa  i  Higieny  Pracy  pod  hasłem  Uczę  się  i pracuję  bezpiecznie  ( M. Kania )  w  2008  roku.

III  miejsce  w  organizowanym  przez  naszą  szkołę  Powiatowym  Konkursie  Ichtiologicznym ( M. Tkaczyk) w  2007 roku. 

Wyróżnienie  w  konkursie  pod  nazwą  Czy  znasz  swój  powiat?  (  A. Kowalski )  w  2007 roku. 

III  miejsce  w  VIII  edycji  Powiatowego  Konkursu  Wiedzy  Ekologicznej  w kategorii  szkół  ponadgimnazjalnych ( M. Tkaczyk, A. Maciejewska)  w ramach  Powiatowego  Sympozjum  Ekologicznego  w  2007 roku. 

III  miejsce  w  VII  Powiatowym  Turnieju  w  Piłce  Nożnej  Chłopców  o  Puchar  Starosty   Koneckiego  oraz  I  miejsce  w  klasyfikacji  indywidualnej  dla najlepszego  zawodnika  turnieju ( P. Śliwiński )  w  2007 roku. 

III  miejsce  w   etapie  regionalnym  wiedzy  o  zasadach  BHP  pod  hasłem  Uczę  się  i  pracuję  bezpiecznie  ( P. Witkowski )  w  2007 roku. 

III  miejsce  dla  zespołu  ( M. Mądrawski, H. Staciwa, D. Bracik, B. Orłowski )    w  XX  Okręgowej  Olimpiadzie  Wiedzy  i  Umiejętności  Budowlanych  w  Wieluniu,  w  2007  roku. 

I  miejsce  w  VI  Powiatowym  Turnieju  w  Piłce  Nożnej  o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2007  roku. 

III  miejsce  w  konkursie  Czy  znasz  swój  powiat?  ( T. Wijatkowski )  w   2007 roku. 

II  miejsce  w  klasyfikacji  indywidualnej  w  Powiatowych  Zawodach  Pływackich  w  stylu  klasycznym ( P. Pisarski )  w  2006  roku. 

Wyróżnienie  w  Powiatowym  Przeglądzie  Twórczości  Artystycznej  Młodzieży – ART   VI   w  kategorii  poezja  ( D. Gąszcz ),  w  2006  roku. 

I miejsce w ogólnopolskim Konkursie Uczniów Fryzjerstwa im. Antoniego Cierplikowskiego w Sieradzu w konkurencji nowoczesna wersja garsonki ( R. Dajczer).

I  i  II  miejsce  w  Konkursie  Ichtiologicznym  w ramach  Koneckiej  Ryby ( P. Sorbian,  R. Pancer )  w  2005  roku. 

Udział  w  III  Festiwalu  Teatrów  Niemieckojęzycznych  w  Krakowie  w  2005 roku.

III  miejsce  dla  drużyny  męskiej  w  Turnieju  Piłki  Nożnej  o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2005  roku. 

Wyróżnienie  w  Interdyscyplinarnym  Konkursie  Matematycznym  pod  hasłem  Igraszki  geometryczne  na  płaszczyźnie ( M. Ślifierz )  w Kielcach , w  2005 roku. 

II  miejsce  w  etapie  powiatowym  Wojewódzkiego  Konkursu  Plastyczno-Fotograficznego  pod  nazwą  Woda  darem  natury ( B. Pękacz ) w 2005 roku. 

III  miejsce  w  konkursie  Czy  znasz  swój  powiat? ( A. Majchrzak,  A. Rupniewska )  w  2005  roku. 

I  miejsce  podczas  Święta  Hodowców  Ryb  i  Wędkarzy  Konecka  Ryba  w  2004  roku. 

III  miejsce  dla drużyny  chłopców  w  zawodach  rejonowych  Sprawni jak  żołnierze   w  2004 roku. 

III  miejsce  w  konkursie  pożarniczym  Młodzież  zapobiega  pożarom  w kategorii  szkół  ponadgimnazjalnych ( P. Przybyła )  w  2004 roku. 

Wyróżnienie  na  Powiatowym  Przeglądzie  Twórczości  Artystycznej  Młodzieży – ART   w  kategorii  poezja ( A. Oborzyńska)  oraz  plastyka  ( M. Fitas)  w  2004 roku. 

I  miejsce  w  Powiatowym  Turnieju  Piłki  Nożnej  w  2006 roku. 

I  miejsce  w  pchnięciu  kulą  dziewcząt ( M. Schabek),  I   miejsce  w  biegu  na  100 m  chłopców ( Ł. Bartosik)  oraz  III  miejsce  w  sztafecie  chłopców  4x100 metrów  podczas  VI  Powiatowych  Zawodów  Lekkoatletycznych  Szkół  Ponadgimnazjalnych  o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2004  roku. 

I  miejsce  w  eliminacjach rejonowych ( M. Schabek)  w  XLIX  Ogólnopolskim  Konkursie  Recytatorskim  w  Miejsko- Gminnnym  Domu  Kultury  w  Końskich  w  2004 roku. 

I  miejsce  w  konkursie  Konecka  ryba  najlepszym  regionalnym  produktem  żywnościowym  w  ramach  corocznego  powiatowego  Święta  Hodowców  Ryb  i  Wędkarzy  ( drużyna w składzie: E. Barcicka, K. Milczarek, D. Kuśmierczyk, W. Ostrowska, K. Janus, T. Jankowicz, E. Wąsowska, Ł. Bartosik )  w  2004 roku. 

III  miejsce  drużyny  męskiej  w  II etapie  XXVII  Zawodów  Sportowo- Obronnych Sprawni jak żołnierze  ( P. Śliwiński, M. Kucharczyk, A. Bodasiński,   M. Śliz)  w  2004 roku. 

III  miejsce  w  biegu  na  600 m  ( M. Bańburska)  podczas IV  Powiatowych  Zawodów  Lekkoatletycznych  Szkół  Ponadgimnazjalnych  o  Puchar  Starosty  Koneckiego  w  2003 roku. 

III  miejsce  w  Powiatowych  Zawodach  Tenisa  Stołowego  Szkól  Ponadgimnazjalnych  o  Puchar  Starosty  Koneckiego ( K. Miśtal, J. Kabała)  w  2003 roku. 

III  miejsce  w  powiatowym  etapie  Ogólnopolskiego  Turnieju  Wiedzy  Pożarniczej ( P. Pikuła) w  2003 roku.

 

 

 

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT Z NAMI

PATRON SZKOŁY

70 - LECIE SZKOŁY   

ERASMUS+

POWER

EUROPEJSKI TYDZIEŃ
UMIEJĘTNOŚCI
ZAWODOWYCH 2017

PROJEKTY POKL

PROGRAMY, AKCJE
PROJEKTY...

NABÓR

KIERUNKI                   
KSZTAŁCENIA             

PROGRAM
PROFILAKTYCZNO-
WYCHOWAWCZY

KALENDARZ ROKU
SZKOLNEGO
   

O SZKOLE

KADRA

PRACOWNIE

OSIĄGNIĘCIA                  

Z ŻYCIA SZKOŁY

ORGANIZACJE

BIBLIOTEKA

KONKURSY

DLA UCZNIA

STATUT SZKOŁY

PODRĘCZNIKI